ON-LINE SLUŽBY

- POUZE PRO ORDINACI HNĚZDENSKÁ


Gynekologická ordinace Hnězdenská nabízí pro zvýšení konfortu pro pacientky možnost podpůrné on-line služby-CGM life e Services, která prostřednictvím naší webové stránky umožňuje využívání následujících funkcí:
• On line objednávání –vyberte si termín ,který Vám vyhovuje-potvrzení Vám přijde e mailem.Počet termínu pro on-line objednávání bude dále rošiřován
• Zasílání elektronických receptů-pravidelně i nahodile užívaných léků
• Zasílání výsledků,nálezů,zpráv
• Online konzultace s lékařem

Postup pro zapomenuté heslo

V sekci CGM LIFE eSERVICES klikněte na Přihlášení - v sekci Přihlášení/Registrace klikněte na odkaz Zapomenuté heslo? - vyplňte CGM číslo zákazníka a CGM LIFE super-PIN (tyto údaje, souhrnně nazvané CGM LIFE KEY, jste obdržela při Vaší registraci online na našich webových stránkách nebo Vám byly předány přímo v naší ordinaci) - klikněte na Pokračovat - v sekci Reset Vašeho hesla si nastavte nové heslo a klikněte na Pokračovat.

Tato služba je poskytována pouze pacienkám zaregistrovaným v ordinaci Hnězdenská, a to po předchozí aktivaci této služby.V případě zájmu o tuto službu nás kontaktujte e mailem dr.nekolová@gy-nek.cz nebo tel. ordinace Hnězdenská 283853555. Budou Vám zaslána hesla pro aktivaci účtu.
Více informací o této službě na www.cgm-life.cz

webdesign: Graphfa DTP pohotovost © 2009